بازگشت به صفحه قبل

 

تيتر :انجمن زنان امروز

 

           انجمن زنان امروز از سال 1377 به طور خودجوش فعالیت خود را با هدف آموزش شروع کرد و در این راستا کلاس‌های آموزشی مختلفی تشکیل داده که با استقبال اعضا مواجه بوده است.

        فعاليت هاي این انجمن در سال 1382 با تأیید اساسنامه و گرفتن مجوز رسمی از وزارت کشور و استانداری تهران  گسترده‌تر شد و علاوه بر آموزش و شرکت در سمینارها، جشنواره‌ها و همچنین تشکیل تورهای یک روزه و چند روزه و نیز اعطای وام قرض‌الحسنه به اعضا،  به کار خود در 2 روز و هر روز 2 ساعت ادامه داد. این انجمن کاملا غیر دولتی بوده و از طریق گردهمایی با انجمن‌ها در تماس است که معمولا با نامه، فکس، تلفن اين ارتباط برقرار مي شود و كار اطلاع رسانی صورت مي گيرد.

       نظر انجمن در مورد دولت گذشته این‌گونه است که در  دولت گذشته متأسفانه امکانات فعالیت برای خانم‌ها  نبود یا بسیار کم بود و اميدوار است كه در دولت فعلی استقبال بیشتری از توانمندی‌های بانوان شود. فعلا كه متاسفانه نبودن مکان مناسب و نداشتن امکاناتی چون تلفن مستقل، کامپیوتر و غیره ...  همچنان NGO ها را دچار مشكل مي كند.

این انجمن ابراز امیدواری کرد که با مساعدت دولت آقای احمدی نژاد از توانمندی‌های بانوان این انجمن روز به روز بهتر استفاده شود.